HomeOver Rood › Een bedrijf starten
Zoom:

Een bedrijf starten

Doel:

Ervaren Ondernemers helpen je op weg

Meer informatie:


Werkwijze:

Je bent een bedrijf gestart. Of denkt daar over na. Een leuke en spannende tijd! Een tijd waarin je wel wat extra hulp en ondersteuning kunt gebruiken van ervaren ondernemers en een team van specialisten. Want nu je een bedrijf gaat starten komen er ontzettend veel zaken op je af. Het slim inrichten van je administratie. Belastingen, financiën en juridische zaken. Goede afspraken of contracten met klanten. Verzekeringen, leningen, BTW. Je marketing, een goede boekhouder… te veel om op te noemen. Uit ervaring weten we dat dit enorm veel vragen oplevert en dat je graag wilt weten hoe je dat allemaal aanpakt. De startersbegeleiding van Over Rood helpt jou daarbij!



Locatie (-s) waar u terecht kunt:

Over Rood Amsterdam
Bezoekadres: Bremstraat 1
Postadres: Bremstraat 1, Amsterdam
Telnr.: 085-0408412
E-mail: amsterdam@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Apeldoorn
Bezoekadres: John F. Kennedylaan 2
Postadres: John F. Kennedylaan 2, Apeldoorn
Telnr.: 085-0408414
E-mail: apeldoorn@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Arnhem
Bezoekadres: Van Slichtenhorststraat 34
Postadres: Van Slichtenhorststraat 34, Arnhem
Telnr.: 085-0408413
E-mail: arnhem@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Breda
Bezoekadres: Nieuwe Prinsenkade 25
Postadres: Nieuwe Prinsenkade 25, Breda
Telnr.: 085-0408416
E-mail: breda@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Den Haag
Bezoekadres: Herenstraat 42
Postadres: Herenstraat 42, Voorburg
Telnr.: 06-21506419
E-mail: denhaag@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Food Valley
Telnr.: 06 4303 0963
E-mail: ede@overrood.nl
Over Rood Eindhoven
Bezoekadres: Deken van Somerenstraat 4
Postadres: Deken van Somerenstraat 4, Eindhoven
Telnr.: 085-0408415
E-mail: eindhoven@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Gouda
Bezoekadres: Boelekade 1
Postadres: Boelekade 1, Gouda
Telnr.: 06 - 5461 1827
E-mail: gouda@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Haarlem
Bezoekadres: Grote Houtstraat 70
Postadres: Grote Houtstraat 70, Haarlem
Telnr.: 06 - 4935 1009
E-mail: haarlem@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Utrecht
Bezoekadres: Van Deventerlaan 31
Postadres: Van Deventerlaan 31, Utrecht
Telnr.: 085-0408418
E-mail: utrecht@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Woerden & St. Vecht
Bezoekadres: Van Deventerlaan 31
Postadres: Van Deventerlaan 31, Woerden
Telnr.: 085-0408418
E-mail: utrecht@overrood.nl

Route / kaart



Over Rood Zwolle
Bezoekadres: Zeven Alleetjes 1a
Postadres: Zeven Alleetjes 1a, Zwolle
Telnr.: 06 - 8320 3246
E-mail: zwolle@overrood.nl

Route / kaart




Doelgroep


- Voor iedereen - vanaf 18 jaar


Specifieke doelgroep
Ondernemers en ZZP-ers




Gegevens ingevoerd: 18-10-2017 15:22:57
Laatste wijziging: 30-1-2023 10:40:20

Aangeboden door:

Logo

Over Rood


Telefoonnummer: 085 - 0408410
Website: www.overrood.nl


Organisatie Type
Onderzoek en advies


Doelstelling of kernactiviteit:
Over Rood begeleidt ondernemers naar een financieel gezonde toekomst.


Belangrijkste doelgroepen:
Bij Over Rood helpen ondernemers elkaar. En los je ondertussen je eigen problemen op.


Soorten diensten of activiteiten:
Over Rood begeleidt en ondersteunt ondernemers bij een (door)start, schulden, administratieve achterstanden en bedrijfsbeëindiging.